Ocenění našich pracovníků 2020

24. 6. 2020 poděkoval hejtman Plzeňského kraje pracovníkům v sociálních službách za vzornou práci. Ocenil je pamětní medailí, děkovným listem a drobným darem. Za náš Domov byly oceněny Marie Dubová a Blanka Praisová. Gratulujeme.

Ocenění našich pracovníků 2019

5. 6. 2019 poděkoval hejtman Plzeňského kraje pracovníkům v sociálních službách za vzornou práci. Ocenil je pamětní medailí, děkovným listem a drobným darem. Za náš Domov byly oceněny Irena Doleželová a Jana Grambalová. Gratulujeme.

Ocenění našich pracovníků 2018

29. 5. 2018 poděkoval hejtman Plzeňského kraje pracovníkům v sociálních službách za vzornou práci. Ocenil je pamětní medailí, děkovným listem a drobným darem. Za náš Domov byli oceněni Gabriela Růžičková a Zdeněk Tuka. Gratulujeme.

Ocenění našich pracovníků 2017

22. 3. 2017 poděkoval hejtman Plzeňského kraje pracovníkům v sociálních službách za vzornou práci. Ocenil je pamětní medailí a děkovným listem. Za náš Domov byl oceněn Petr Jindra, DiS. a Ludvík Bartásek. Gratulujeme.

Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017

20. 3. 2017 proběhlo předávání ocenění hejtmana Plzeňského kraje o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace. Náš Domov se umístil na 2. místě. Velké poděkování patří Jakubovi Bartáskovi za jejich vytvoření a design.

Oslava 100. výročí narození

9. 2. 2017 oslavila naše klientka paní Gabriela Barešová 100. narozeniny.  Hodně zdraví ji popřál nejen ředitel Domova Jiří Horník, ale také náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz, starosta města Horní Bříza Vojtěch Šedivec, místostarosta města Holýšova Kamil Šefl a ředitelka České správy sociálního zabezpečení pro Plzeňský kraj Jana Klímová.

Návštěva ministryně práce a sociálních věcí

9. 9. 2016 Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová navštívila náš Domov. Setkala se s klienty a zaměstnanci. Doprovázeli ji senátorka Milada Emmerová a radní plzeňského kraje Zdeněk Honz.

Ocenění našich pracovníků

Hejtman Plzeňské kraje Václav Šlajs a radní Zdeněk Honz ocenili za dlouholetou a kvalitní práci v sociálních službách pracovníky z řad našeho Domova. Byly to Ing. Jana Šejbová, Květuše Bartásková a Světla Tyrová.

Návštěva hejtmana Plzeňského kraje Václava Šlajse

8. 3. 2016 Hejtman Plzeňského kraje navštívil náš Domov společně s radním Zdeňkem Honzem za účelem setkání s našimi klienty a pracovníky. Klienti i pracovníci měli možnost s nimi diskutovat a zeptat se jich na otázky, které je zajímaly.